Wspólnicy Kancelarii BMME od roku 2004 funkcjonują na rynku usług prawnych, udzielając porad prawnych zarówno polskim, jak i zagranicznym podmiotom. To, co nas wyróżnia, to przejrzysty katalog zasad, którymi kierujemy się w swoich działaniach.

Dlaczego my?

Mówimy w Twoim języku

Świadomi faktu, że żargon prawniczy i skomplikowane regulacje prawne nie są środowiskiem naturalnym dla biznesu, na każdym etapie świadczenia usług posługujemy się językiem zrozumiałym dla Klienta, a prezentowane przez nas strategie są jednoznaczne, przejrzyste i czytelne.

Dbamy o twój komfort

Siedziba Kancelarii BMME znajduje się w ekskluzywnej części warszawskiego Żoliborza. Dysponujemy nie tylko pięknym lokalem Kancelarii, ale również świetnie wyposażoną salą konferencyjną. Nasi Klienci nie muszą szukać wolnych miejsc parkingowych, gdyż przeznaczone są dla nich miejsca postojowe w garażu podziemnym.

_OS_846833331

Dajemy Ci kredyt zaufania – pierwsze spotkanie bez opłat

Świadczenie obsługi prawnej opiera się na zaufaniu, które od samego początku wymaga zaangażowania obu stron. Dlatego za pierwsze spotkanie inicjujące zlecenie nie pobieramy żadnych opłat.

Zapewniamy kompleksowe rozwiązania

Dzięki ścisłej współpracy z likwidatorami, księgowymi, biegłymi rewidentami oraz kancelariami notarialnymi i komorniczymi jesteśmy w stanie zapewnić Ci bezpieczeństwo na każdym etapie realizacji zlecenia.

_OS_8443

Zaufali nam

Potrzebujesz konsultacji?