Wspólnicy Kancelarii BMME od roku 2004 funkcjonują na rynku usług prawnych, udzielając porad prawnych zarówno polskim, jak i zagranicznym podmiotom. To, co nas wyróżnia, to przejrzysty katalog zasad, którymi kierujemy się w swoich działaniach.

Dlaczego my?

Mówimy w Twoim języku

Świadomi faktu, że żargon prawniczy i skomplikowane regulacje prawne nie są środowiskiem naturalnym dla biznesu, na każdym etapie świadczenia usług posługujemy się językiem zrozumiałym dla Klienta, a prezentowane przez nas strategie są jednoznaczne, przejrzyste i czytelne.

Dajemy Ci kredyt zaufania – pierwsze spotkanie bez opłat

Świadczenie obsługi prawnej opiera się na zaufaniu, które od samego początku wymaga zaangażowania obu stron. Dlatego za pierwsze spotkanie inicjujące zlecenie nie pobieramy żadnych opłat.

Zapewniamy kompleksowe rozwiązania

Dzięki ścisłej współpracy z likwidatorami, księgowymi, biegłymi rewidentami oraz kancelariami notarialnymi i komorniczymi jesteśmy w stanie zapewnić Ci bezpieczeństwo na każdym etapie realizacji zlecenia.

Dbamy o twój komfort

Siedziba Kancelarii BMME znajduje się w trzy piętrowym domu na warszawskich Młocinach. Dysponujemy dwoma salami konferencyjnymi, przestronną poczekalnią i profesjonalną recepcją. Dokładamy wszelkich starań by zarówno kameralne spotkanie jak i zgromadzenie wspólników dużej spółki przebiegły z zachowaniem najwyższego standardu i komfortu naszych gości. Zapewniamy miejsca parkingowe bezpośrednio na terenie posesji.

Zaufali nam

Potrzebujesz konsultacji?