Skorzystaj z wiedzy naszych fachowców. Pomożemy Ci unieważnić kredyt EURO w całości!

Prześlij nam swoje dokumenty – za darmo ocenimy umowę i wyliczymy korzyść finansową na unieważnieniu kredytu w EURO!

Minimalna opłata na początek – działamy za wynagrodzeniem za SUKCES!

Pomagamy unieważnić każdy kredyt walutowy EURO

W praktyce swojej działalności zauważamy, że pewne zagadnienia wymagają szczególnej uwagi. Z naszego doświadczenia wynika, że duża część kredytów zawieranych w EURO i innych walutach niż frank szwajcarski, zawiera identyczne wady jakie stwierdzają sądy w umowach frankowych. Dostrzegając problemy jakie wiążą się z nadużywaniem pozycji przez banki w stosunkach z konsumentami, w szczególności w zakresie kredytów walutowych, w tym kredytów w EURO, w ramach naszej Kancelarii stworzyliśmy wyspecjalizowany zespół dedykowany do walki z kredytami walutowymi.

Dlaczego My ?

Nie każdy kredytobiorca kredytu walutowego zdaje sobie sprawę, że oprócz ryzyka walutowego został obarczony ryzykiem nieważnych zapisów umów stosowanych przez bank. Zapisy te na ogół pozwalają bankowi odnosić dodatkowe korzyści na wielokrotnych przewalutowaniach wpłacanych i wypłacanych środków. Przewalutowanie to z reguły dokonywane jest zgodnie z wewnętrznymi tabelami bankowymi, na które konsument nie ma żadnego wpływu. W wielu orzeczeniach frankowych takie działania banków zostały uznane za sprzeczne z prawem. Efektem takich wyroków jest najczęściej unieważnienie umowy kredytowej i zwrot środków wpłaconych przez kredytobiorcę (teoria dwóch kondykcji). W przypadku unieważnienia kredytu nie ma już konieczności dalszej spłaty rat kredytu.

Identyczne mechanizmy odnoszą się do kredytów hipotecznych w EURO, DOLARACH, JENACH i innych walutach. Jesteśmy w stanie unieważnić Twój kredyt EURO i pozwolić Ci istotnie zmniejszyć wszelkie obciążenia kredytowe. Podejmując się reprezentowania naszego Klienta w sporze z instytucją bankową w zakresie obniżenia ciężaru niekorzystnego kredytu EURO, wykorzystujemy bogate doświadczenie i sukcesy Kancelarii w postępowaniach frankowych wygranych z bankami.

Daj nam szansę – obniżymy koszty twojego kredytu EURO lub odzyskamy od banku kwotę, która pozwoli zrekompensować Twoje dotychczasowe krzywdy.

Nowe informacje o kredytach walutowych

Sąd Najwyższy pracuje nad rozstrzygnięciem zagadnienia, czy umowa o kredyt bankowy jest umową wzajemną, czy…

Znaczne zaległości w polskich sądach w sprawach o unieważnienie kredytów walutowych powodują długie oczekiwanie na…

Trybunał Sprawiedliwości UE w dniu 15 czerwca 2023 r. wydał wyrok, w którym całkowicie pozbawił…

Ważna informacja dla kredytobiorców kredytów waloryzowanych, którzy dążą do unieważnienia umowy kredytu, bowiem mogą oni…

Oblicz swoje korzyści

Wyniki obliczeń kalkulatora są wynikami szacunkowymi i nie mogą być wykorzystywane jako podstawa obliczeń w jakimkolwiek postępowaniu. W każdej sprawie wyliczenie wysokości roszczenia wymaga uprzedniej analizy dokumentów oraz stanu faktycznego sprawy.

Potrzebujesz naszej pomocy w walce z bankiem?

Chcesz uzyskać informację na temat wielkości oszczędności na jaką możesz liczyć po wygranej z bankiem?