Skorzystaj z wiedzy naszych fachowców. Pomożemy Ci ZNACZNIE obniżyć ciężar kredytu frankowego!

Prześlij nam swoje dokumenty – za darmo ocenimy umowę i wyliczymy korzyść finansową na unieważnieniu kredytu frankowego!

Minimalna opłata na początek – działamy za wynagrodzeniem za SUKCES!

Pomoc frankowiczom

W praktyce swojej działalności zauważamy, że pewne zagadnienia wymagają szczególnej uwagi. Dostrzegając problemy jakie wiążą się z nadużywaniem pozycji przez banki w stosunkach z konsumentami, w ramach naszej Kancelarii stworzyliśmy wyspecjalizowany zespół dedykowany do walki z kredytami frankowymi.

Dlaczego My ?

Wspólnicy założyciele Kancelarii BMME działają na rynku usług prawnych od przeszło 15 lat. Sprawa każdego z naszych Klientów jest indywidualna – nie zajmujemy się prowadzeniem masowych postępowań w tym obsługi pozwów zbiorowych. Wychodzimy z założenia, że każda usługa, każda porada jest szyta na miarę.

Podejmując się reprezentowania naszego Klienta w sporze z instytucją bankową w zakresie obniżenia ciężaru niekorzystnego kredytu frankowego, koncentrujemy się na dobraniu jak najlepszej strategii postępowania. Naszą współpracę opieramy o 100% szczerość z Klientem – jeśli nie widzimy szans powodzenia postępowania lub stwierdzamy, że nakłady poniesione na postępowanie przekroczą spodziewane korzyści, odradzamy drogę sądową i nie podejmujemy się prowadzenia sprawy.

Zdajemy sobie sprawę z tego, że „kredyt frankowy” to nie tylko fraza – często stoi za tym tragedia całej rodziny, która na skutek takich a nie innych praktyk bankowych musi spłacać zobowiązanie dalece przekraczające granice zdrowego rozsądku.

Jeśli kierujesz się podobnymi zasadami – daj nam szansę – obniżymy koszty twojego kredytu frankowego lub odzyskamy od banku kwotę, która pozwoli zrekompensować Twoje dotychczasowe krzywdy.

Nowe informacje o kredytach walutowych

Sąd Najwyższy pracuje nad rozstrzygnięciem zagadnienia, czy umowa o kredyt bankowy jest umową wzajemną, czy…

Znaczne zaległości w polskich sądach w sprawach o unieważnienie kredytów walutowych powodują długie oczekiwanie na…

Trybunał Sprawiedliwości UE w dniu 15 czerwca 2023 r. wydał wyrok, w którym całkowicie pozbawił…

Ważna informacja dla kredytobiorców kredytów waloryzowanych, którzy dążą do unieważnienia umowy kredytu, bowiem mogą oni…

Potrzebujesz naszej pomocy w walce z bankiem?

Chcesz uzyskać informację na temat wielkości oszczędności na jaką możesz liczyć po wygranej z bankiem?